Chusta antysmogowa Lekko - żółta

Czyj się bezpiecznie i wyglądaj dobrze

Producent:  Lekko.

Dostępność: Produkt dostępny

259,00 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis

Efektywna filtracja, dobry wygląd.

Chusta filtrująca Lekko jest innowacyjnym produktem który zapewni Ci bezkompromisową ochronę przed smogiem, zanieczyszczeniami powietrza, bakteriami i zimnem. Oprócz funkcji ochronnej znakomicie sprawdza się też jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, w którym zawsze wyglądasz dobrze ! 

Chusta składa się z czterech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości dzianina bawełniana. Splot materiału stworzono od podstaw pod kątem ochrony przed niepogodą i promieniami UV. Nie tylko zapewnia ona zatrzymywanie ciepła, ale też dzięki systemowi mikro porów pozwala na swobodną wymianę powietrza podczas oddychania.

System filtrujący Lekko

W środku chusty Lekko znajduje się system filtrujący składający się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz specjalnej nano-włókniny filtrującej cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona (a więc wszystkie pyły PM2.5 oraz PM10). Takie rozwiązanie zatrzymuje 99.97% szkodliwych cząsteczek (badania potwierdzone testami laboratoryjnymi, standard N99) włączając wirusy, bakterie oraz zanieczyszczenia chemiczne.

Newsletter

Zapisz sie do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!

Konto użytkownika

Załóż konto, aby być na bieżąco z naszą ofertą. Poinformujemy cię o nowościach i aktualnych promocjach

Zaloguj się Zarejestruj się