Chusta antysmogowa Lekko - żółta

Czyj się bezpiecznie i wyglądaj dobrze

Producent:  Lekko.

Dostępność: Produkt dostępny

199,00 zł259,00 zł

Darmowa dostawa od 300 zł

Opis

Efektywna filtracja, dobry wygląd.

Chusta filtrująca Lekko jest innowacyjnym produktem który zapewni Ci bezkompromisową ochronę przed smogiem, zanieczyszczeniami powietrza, bakteriami i zimnem. Oprócz funkcji ochronnej znakomicie sprawdza się też jako codzienny dodatek do ubioru chroniący przed chłodem i niepogodą, w którym zawsze wyglądasz dobrze ! 

Chusta składa się z czterech warstw. Warstwa zewnętrzna to najwyższej jakości dzianina bawełniana. Splot materiału stworzono od podstaw pod kątem ochrony przed niepogodą i promieniami UV. Nie tylko zapewnia ona zatrzymywanie ciepła, ale też dzięki systemowi mikro porów pozwala na swobodną wymianę powietrza podczas oddychania.

System filtrujący Lekko

W środku chusty Lekko znajduje się system filtrujący składający się z dwóch warstw: węgla aktywnego oraz specjalnej nano-włókniny filtrującej cząsteczki o wielkości nawet 0.1 mikrona (a więc wszystkie pyły PM2.5 oraz PM10). Takie rozwiązanie zatrzymuje 99.97% szkodliwych cząsteczek (badania potwierdzone testami laboratoryjnymi, standard N99) włączając wirusy, bakterie oraz zanieczyszczenia chemiczne.

Newsletter

Zapisz sie do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco!

Konto użytkownika

Załóż konto, aby być na bieżąco z naszą ofertą. Poinformujemy cię o nowościach i aktualnych promocjach

Zaloguj się Zarejestruj się